Podkategorie

 • Lampy i oprawy domowe

  Jako oświetlenie dekoracyjne proponujemy lampy wiszące sufitowe LED. Lampa posiada źródło światła COB SMD lub powerled. Na ścianę przepiękne kinkiety aluminiowe z żarówkami LED w komplecie. Oświetlenie kuchenne do pokoju i do sypialni.

 • Oświetlenie meblowe LED

  Oświetlenie meblowe LED to doskonały sposób na oświetlenie szafek, półek, meblościanek itp. Wysoka jakość produktów LED pozwoli na długie, bezawaryjne użytkowanie. W ofercie dostępne różnego rodzaju oprawy meblowe, klipsy LED, uchwyty, listwy i wieszaki.

 • Oprawy schodowe LED

  Do oświetlenia schodów lub korytarzy najlepsze są lampy LED Skoff. Modele pojedyncze i podwójne w opcji kwadratowej i okrągłej spełnią oczekiwania każdego klienta.

 • W tej chwili brak najlepiej sprzedających się.
 • Brak polecanych produktów w tym momencie.

Inspiracje

Blog

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii LED? Zapraszamy na naszego bloga >>>

Konfiguracja światła w domowym zaciszu.

Konfiguracja światła w domowym zaciszu.

To tobie ma być wygodnie – o konfiguracji światła Jeżeli wybierzemy się do dowolnego marketu budowlanego, będziemy mogli przebierać w koszach pełnych najróżniejszych żarówek, charakteryzujących się odmienną barwą światła, mocą, kierunkiem...
Barwy światła LED - podstawowe informacje.

Barwy światła LED - podstawowe informacje.

Rzuć na to inne światło – jak ważna jest jego barwa Sporo już miejsca poświęciliśmy na podpowiadanie w kwestii doboru odpowiedniego oświetlenia do waszego domu, miejsca pracy czy auta. Dlatego dziś… znów coś podpowiemy. O mocy wiecie już...
Oświetlenie LED w infrastrukturze - inwestycja która się opłaca.

Oświetlenie LED w infrastrukturze - inwestycja która się opłaca.

Aleja LED-owa, czyli o żarówkach LED w plenerze Przyzwyczailiśmy się, że technologia LED zagościła w naszych domach, miejscach pracy czy nawet w samochodowym schowku. Jednak czy ten zasięg powinien się w tym miejscu zatrzymać? Zdecydowanie nie,...
Oświetlenie awaryjne LED - oprawy świecące w ciemności

Oświetlenie awaryjne LED - oprawy świecące w ciemności

Bezpieczeństwo dzięki LED Sporo miejsca poświęciliśmy w naszych tekstach estetyce oraz temu, jak oświetlenie LED może wpłynąć na wystrój naszego wnętrza. O możliwych kombinacjach i łączeniach. Nie zapominajmy jednak że technologia LED to przede...

Wytrzymałość

Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych sprawia, że żarówki z powodzeniem montuje się w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Żarówki ledowe nie boją się wilgoci, gorąca, zimna, wstrząsów ani wibracji, dlatego efektywnie służą przez lata.

Ekologia

Żarówki LED nie tylko pobierają znacznie mniej prądu niż te tradycyjne, ale też ich produkcja przebiega bez udziału niebezpiecznych dla środowiska substancji, takich jak ołów czy rtęć. Jako że żarówki ledowe służą przez kilka-kilkanaście lat, wyrzuca się je bardzo rzadko.

Oszczędność

Po co wydawać więcej, skoro można wydać mniej? Z takiego założenia wychodzą osoby, które sięgają po żarówki LED. Ten typ oświetlenia wykorzystuje znikomą ilość energii, znacznie mniejszą niż tradycyjne żarówki. Tym samym automatycznie oszczędzasz na niższych rachunkach za prąd. Jednocześnie żarówki ledowe cechuje się wysoką wydajnością, zapewniając odpowiedni poziom oświetlenia niezależnie od warunków. Słowem: opłacalna inwestycja na lata.

Jakość światła

Światło emitowane przez żarówki ledowe jest przyjemne dla oka i dobrze tolerowane przez organizm – nie rozprasza, nie drażni, nie oślepia ani nie jest zbyt słabe. W ten sposób żarówki ledowe zapewniają sprawne wykonywanie jakichkolwiek zajęć wymagających dobrego światła – czytanie, pracowanie czy przygotowywanie posiłku to z ledami czysta przyjemność.

Trwałość

Żywotność zwykłej żarówki wynosi z reguły kilka miesięcy, podczas gdy żarówki LED święcą nawet kilka lat bez potrzeby wymiany! Oznacza to, że nawet wyższy koszt zakupu szybko się zwraca, ponieważ jest wydatkiem jednorazowym na kilka, kilkanaście lat. Dzięki ledom potrzeba kupowania nowej żarówki co miesiąc znika jak ręką odjął. Wygodne, prawda?