Konkurs

Chcesz otrzymać unikalny upominek od naszej firmy? Zrób zdjęcie przedstawiające aranżację oświetlenia zakupionego w naszym sklepie internetowym a za użyte przez nas zdjęcia, które zostaną dodane do nowego działu inspiracji otrzymasz prezent oraz rabat w wysokości 10% na kolejny zakup w naszym sklepie. Proste prawda? 

 

Cała kampania ma na celu pokazanie przyszłym klientom możliwości zastosowania produktów oraz pomoc w dobraniu konkretnego modelu do swoich potrzeb. Oczywiście dane firmy bądź dane osobowe nie zostaną przez nas ujawnione chyba, że Państwo wyrażą na to zgode. Zdjęcia nie muszą być profesjonalne, wystarczy ostre zdjęcie wykonane telefonem. Gdy przesłany materiał zostanie zaakceptowany przez opiekuna konkursu skontaktujemy się z Tobą i przekażemy dalsze instrukcje do otrzymania nagrody.

ZASADY KONKURSU: 

1. Zrób zdjęcie przedstawiające aranżację oświetelnia zakupionego w naszym sklepie i wyślij je do nas wraz z numerem zamówienia lub informacją w jaki sposób zostało zakupione. 

2. Gdy zdjęcie spodoba się naszym administratorom zostaniesz poinformowany o tym mailowo bądź telefonicznie i przekażemy ci dalsze instrukcje do otrzymania nagrody.

 

3. Za użyte przez nas zdjęcie otrzymasz unikalny upominek, oraz rabat w wysokości 10% na kolejne zamówienie w naszym sklepie internetowym. 

4. Upominki będą wysyłane do potencjalnych wygranych kurierem, paczkomatem, bądź pocztą w zależności od decyzji wygranego. 

5. Upominki zostaną wysłane do potencjalych wygranych konkursu maksymalnie do tygodnia od poinformowania wygranego, że jego zdjęcie zostanie użyte na naszej stronie internetowej.

6. Klient sam decyduje o wyborze upominku ze zdjęcia poniżej. Lista poniżej.