Podkategorie

Nulla feugiat Nulla a enim non purus faucibus accumsan. Etiam eget odio in tortor euismod ullamcorper id porttitor ed pharetra condimentum magna.

Inspiracje

Fnec in sem semper, scelerisque risus et, malesuada quam. Nullam pulvinar neque nibh. Aliquam dignissim turpis neque. Maecenas convallis non dolor eu placerat. Nam id dictum lorem.

s venenatis pulvinar mauris auctor sollicitudin. Nullam sed massa odio.

Lacus id laoreet dapibus, ipsum lacus condiusce sollicitudin vehicula tortor sit amet.

Class aptent taciti sociosqu ad litorai.

Blog

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat technologii LED? Zapraszamy na naszego bloga >>>

Konfiguracja światła w domowym zaciszu.

Konfiguracja światła w domowym zaciszu.

To tobie ma być wygodnie – o konfiguracji światła Jeżeli wybierzemy się do dowolnego marketu budowlanego, będziemy mogli przebierać w koszach pełnych najróżniejszych żarówek, charakteryzujących się odmienną barwą światła, mocą, kierunkiem...
Barwy światła LED - podstawowe informacje.

Barwy światła LED - podstawowe informacje.

Rzuć na to inne światło – jak ważna jest jego barwa Sporo już miejsca poświęciliśmy na podpowiadanie w kwestii doboru odpowiedniego oświetlenia do waszego domu, miejsca pracy czy auta. Dlatego dziś… znów coś podpowiemy. O mocy wiecie już...
Oświetlenie LED w infrastrukturze - inwestycja która się opłaca.

Oświetlenie LED w infrastrukturze - inwestycja która się opłaca.

Aleja LED-owa, czyli o żarówkach LED w plenerze Przyzwyczailiśmy się, że technologia LED zagościła w naszych domach, miejscach pracy czy nawet w samochodowym schowku. Jednak czy ten zasięg powinien się w tym miejscu zatrzymać? Zdecydowanie nie,...
Oświetlenie awaryjne LED - oprawy świecące w ciemności

Oświetlenie awaryjne LED - oprawy świecące w ciemności

Bezpieczeństwo dzięki LED Sporo miejsca poświęciliśmy w naszych tekstach estetyce oraz temu, jak oświetlenie LED może wpłynąć na wystrój naszego wnętrza. O możliwych kombinacjach i łączeniach. Nie zapominajmy jednak że technologia LED to przede...

Wytrzymałość

Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych sprawia, że żarówki z powodzeniem montuje się w różnego rodzaju obiektach przemysłowych. Żarówki ledowe nie boją się wilgoci, gorąca, zimna, wstrząsów ani wibracji, dlatego efektywnie służą przez lata.

Ekologia

Żarówki LED nie tylko pobierają znacznie mniej prądu niż te tradycyjne, ale też ich produkcja przebiega bez udziału niebezpiecznych dla środowiska substancji, takich jak ołów czy rtęć. Jako że żarówki ledowe służą przez kilka-kilkanaście lat, wyrzuca się je bardzo rzadko.

Oszczędność

Po co wydawać więcej, skoro można wydać mniej? Z takiego założenia wychodzą osoby, które sięgają po żarówki LED. Ten typ oświetlenia wykorzystuje znikomą ilość energii, znacznie mniejszą niż tradycyjne żarówki. Tym samym automatycznie oszczędzasz na niższych rachunkach za prąd. Jednocześnie żarówki ledowe cechuje się wysoką wydajnością, zapewniając odpowiedni poziom oświetlenia niezależnie od warunków. Słowem: opłacalna inwestycja na lata.

Jakość światła

Światło emitowane przez żarówki ledowe jest przyjemne dla oka i dobrze tolerowane przez organizm – nie rozprasza, nie drażni, nie oślepia ani nie jest zbyt słabe. W ten sposób żarówki ledowe zapewniają sprawne wykonywanie jakichkolwiek zajęć wymagających dobrego światła – czytanie, pracowanie czy przygotowywanie posiłku to z ledami czysta przyjemność.

Trwałość

Żywotność zwykłej żarówki wynosi z reguły kilka miesięcy, podczas gdy żarówki LED święcą nawet kilka lat bez potrzeby wymiany! Oznacza to, że nawet wyższy koszt zakupu szybko się zwraca, ponieważ jest wydatkiem jednorazowym na kilka, kilkanaście lat. Dzięki ledom potrzeba kupowania nowej żarówki co miesiąc znika jak ręką odjął. Wygodne, prawda?